מטבח פורמייקה בהתאמה אישית

מטבח פורמייקה מתאפיין בקווים נקים אחידים ובעיצוב מינימליסטי

הנחת העבר כי איכות מטבח פורמייקה הינה ירודה, היא הנחה מוטעית מיסודה. השימוש בפורמייקה במטבח טומן בחובו יתרונות רבים החל מחוזק ועמידות החומר, דרך קלות בניקיון ועד למחיר משתלם לכל כיס. חומר הפורמייקה עבר שינויים רבים ברבות השנים עד שכיום, בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, הפך לחומר חזק במיוחד שילווה אתכם במטבח למשך שנים רבות.

בעזרת תכנון ועיצוב נכון, תוכלו להפוך את המטבח שלכם ליוקרתי גם עם פלטות הפורמייקה, לשם כך היעזרו במעצבים של יוניק דיזיין.

חלקנו זוכרים את מטבח הפורמייקה בשנות השישים והשבעים בהם המטבחים שימשו ברמה הפונקציונלית בלבד.  מטבח פורמייקה בעבר היוו מוצר פשוט מאוד ברמת החומר וברמה העיצובית ואסתטית. עקב כך  אצל רבים השתרשה התפישה המוטעית שפורמייקה  איננה הולכת יחד  עם מטבחי מעוצבים. בשנים האחרונות חומר הפורמייקה איכותי מאוד וניתן לעצב באמצעותו מטבחים מודרניים במגוון עיצובים. מטבח פורמייקה מעוצבים כוללים ארונות עם חזיתות פורמייקה בעיצובים חדשניים.

הודות להתקדמות הרבה, הן בטכנולוגיה החדשנית והן בידע העיצובי, מטבח פורמייקה של היום איכותי ועמיד ללא שיעור משהיו בעבר, ומעניקים למטבח מראה נפלא ויוקרתי ממש כמו מטבח מעץ מלא. ישנם עיצובים של פורמייקה בצבעים פשוטים ואחידים בצבע מבריק המייצר מטבח מודרני או צבע מט. כמו כן יש פורמייקות הנראות כמו  מטבח עץ, או מטבח כפרי או מודרני. כמו כן אפשרות נוספת היא הדפסים דיגיטליים על גבי הפורמייקה המקנים למטבח מראה מודרני.

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

מה כולל תהליך עיצוב מטבח פורמייקה?

נוסף על החיסכון במחיר, למטבח פורמייקה יתרון משמעותי: קל מאוד לנקות אותם במחי מטלית מטבח פשוטה, ללא צורך בחומרי ניקיון חזקים. זאת, הודות לכך שהלכלוך והשמן שנוטים להצטבר בכל מטבח שמבשלים בו, אינם נספגים בפורמייקה, לא מותירים כתמים וניתנים להסרה ללא כל מאמץ. על כן, מטבח פורמייקה ייראה תמיד חדש וישמור על המראה המקורי שלו.
בעזרת תכנון ועיצוב נכון, תוכלו להפוך את המטבח המודרני שלכם ליוקרתי גם עם פלטות הפורמייקה, לשם כך היעזרו במעצבי המטבחים של יוניק דיזיינס.

הידעת בנושא מטבחי פורמייקה?

חומר הפורמייקה מורכב משכבות רבות של נייר דחוס, ומצופה ב-PVC. בזכות אלו, פלטות הפורמייקה חזקות, אינן מתקלפות ועמידות בפני שריטות, רטיבות ולחות לאורך זמן רב.
הפורמייקה פותחה ע”י שני מהנדסים של חברת בתחילת המאה ה-20.
מטבח פורמייקה אינו סופח לכלוך וכתמים ולכן קלים יותר לניקוי בעזרת מטלית לחה בלבד.
השימוש בחומר הפורמייקה מאפשר חופשיות בעיצוב, צבעים וגוונים ושילוב במגוון סגנונות העיצוב השונות החל מכפרי ועד למודרני.
הפורמייקה נחשב לחומר יחסית זול בהשוואה לשאר חומרי הגלם.