מטבחי יוקרה בהתאמה אישית

מטבחי יוקרה מתאפיין בקווים נקים אחידים ובעיצוב מינימליסטי

מטבחי יוקרה, כשמם כן הם – יוקרתיים, איכותיים ומשדרים עליונות. בעצם, כל סגנון עיצובי שתבחרו יכול להפוך בקלות ליוקרתי וזאת על ידי שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים יותר כדוגמת שיש איטלקי, עץ מלא ומוצרי חשמל מתוכחמים. עיצוב מיוחד במטבחים אלו ושימוש בטכניקות מתקדמות למשל בשליפת מגירות וארונות, הופכות את השימוש במטבח מסטנדרטי ליוצא דופן.

כמובן שלאור איכות חומרי הגלם, הייחודיות והטכניקות המיוחדות, מחירם של מטבחים אלו הוא בהתאם ועולה על המחירים הסטנדרטים. אך, עם מטבח יוקרתי שכזה, לא תרצו לצאת מהמטבח!

מהי בעצם יוקרה ומה הופך מטבח ליוקרתי? יוקרה היא איכות שקשה להגדיר, אך מטבח יוקרתי אמתי מייתר את המילים ומדבר בעד עצמו, הן מבחינת המראה והן מבחינת חוויית הבישול והאירוח. תוצאה זו מתקבלת הודות לשילוב נכון של איכות בלתי מתפשרת, בחומרי הגלם ובטכנולוגיה החדשנית, לקבלת תוצאה בגימור מעולה, יעילות מרבית ונוחות מקסימלית.

לא פחות חשוב מכך הוא ניצול נכון של החלל ותחכום בתכנון, שמבטיחים נוחות ונינוחות לצד יעילות ופרקטיות. תהליך התכנון והעיצוב של מטבח היוקרה ייעשה מתוך מצוינות בלתי מתפשרת. המצוינות באה לידי ביטוי בבחירת החומרים הנכונים לארונות, למשטח העבודה, לריצוף ולחיפוי הקירות. נוסף על כך היוקרה ניכרת גם בשילוב ידיות מתאימות ומעוצבות, מכשירי חשמל מתקדמים וגופי תאורה המשתלבים בהרמוניה עם השפה העיצובית.

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

מה כולל תהליך עיצוב מטבחי יוקרה?

מטבח יוקרתי יכול להשתלב היטב בסגנונות עיצוביים שונים. לדוגמא, מטבח בסגנון כפרי יוקרתי יכלול עץ אציל ואיכותי, שיש מעולה, פרזול ייחודי וגופי תאורה במראה אותנטי ומהודר כאחד.

מטבח בסגנון מודרני או הייטקיסטי יאובזר במערכות משוכללות כגון:

  • מגירות מודולאריות נשלפות
  • כיריים קרמיות
  • ברזים חכמים
  • מכשירי חשמל חדשניים
  • מראה מבריק ומרשים של נירוסטה או זכוכית
  • מטבח בסגנון כפרי יוקרתי יכלול עץ אציל ואיכותי, שיש מעולה, פרזול ייחודי וגופי תאורה במראה אותנטי ומהודר כאחד.
  • מטבח בסגנון מודרני יכלול : מגירות מודולאריות נשלפות, כיריים קרמיות, ברזים חכמים, מכשירי חשמל חדשניים, מראה מבריק ומרשים של נירוסטה או זכוכית.