מטבחים מודרניים בהתאמה אישית

מטבחים מודרניים מתאפיינים בקווים נקים אחידים ובעיצוב מינימליסטי

בעשור האחרון אנו עדים לטרנד סוחף שהפך לדייר קבע בבתים של אלפי לקוחות- מטבחים בעיצוב מודרני. קווי העיצוב של מגמה זו ברורים מאוד- מדובר בעיצוב בקו נקי, מנימליסטי, חד ואחיד. יש שיגידו שמדובר בעיצוב קר ויש שיגדילו ויקראו לכך עיצוב אלגנטי, מאופק והייטקיסטי וזאת כיוון שמטבחים מודרניים משלבים בין היתר חומרים מטאליים וטכנולוגיה מתקדמת.

אין ספק שמטבחים מודרניים נותנים את הטון לעיצוב של שאר חללי הבית ועל כן יש להשקיע בו מחשבה רבה ותכנון מוקפד אותם תמצאו בקרב המעצבים של יוניק דיזיינס.
מטבח לבן מודרני או מטבח שחור מודרני ועוד המון סוגי מטבחים שאפשר למצוא באתר שלנו.

אחד מסגנונות העיצוב שאנחנו מומחים אליהם בעיצוב מטבחים הוא הסגנון המודרני. מטבחים מודרניים משדרים אסתטיקה, יוקרה ועוצמה אך הוא גם, נוח לשימוש, בעל חידושים טכנולוגים עדכניים, ובעל קווים נקיים וחדים שמקומות האחסון בו מוסתרים בחוכמה. במטבחים מודרניים תמצאו שימוש בחומרים ייחודים שמקפיצים את הייחודיות שלו- אלומונים, זכוכית, בטון, ברזל, פרומייקה . כל חומרי הגלם הללו מעוצבים באופן מנימליסטי, הייטקיסטי ומשדרים יוקרה.. תגלו ניצול מקסימלי של מקום, וסוף סוף תוכלו להרגיש שיש לכם מרחב תנועה במטבח.

יצירת קשר

השאירו פרטים, ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם

מה כולל תהליך עיצוב מטבחים מודרניים?

במטבח המודרני שלנו, תוכלו לבשל בנוחות על אי-מטבח שהקמנו לכם באמצע החלל שמספק המון משטח עבודה פתוח. במטבח המודרני ובדלפק תוכלו לשתף את הילדים בחוויית הבישול או תארחו חברים ובני משפחה. במטבח המודרני השולחן יהפוך לבר החדש המקפיץ את האווירה. המטבח המודרני משלב שימוש במשטחי מטבח אסתטיים שמשדרים עוצמה ויוקרה, אך גם מזמינים אתכם לשבת בנעימות ובנוחות. הכי חשוב אפשר לבלות במטבח זמן מה על כוס קפה ריחני ולגנוב עוד כמה דקות יקרות של הנאה לפני תחילת היום שלכם.

בעצוב המטבח המודרני ההיבטים האסתטיים חוברים עם הפונקציונאליים, לכדי תוצאה מושלמת של יעילות, נוחות ומראה מרשים המחמיא לכל בית. הסגנון המודרני בעיצוב מטבחים בא לידי ביטוי במינימליזם המייצר מראה רוגע ואחיד, בשילוב עם חדשנות ומקוריות, המעניקים יחד יוקרה, ייחודיות ועוצמה.
מטבח לבן מודרני הינו הצבע הפופלארי ביותר בקרב המטבחים שיצא לנו לייצר.

עיצוב המטבח המודרני מציב רף גבוה בכל הנוגע לרמת גימור חדשנית ומעולה. במטבחים המודרניים שלנו לא תראו כבלים של מוצרי חשמל משוטטים על משטח השיש, אלא מוחבאים בשיטות ייחודיות שלנו כך לדוגמא, ניתן להסתיר את מכשירי ונקודות החשמל באי או דלפק, בכדי שיהיו זמינים לשימוש בעת הצורך, ויותירו את המשטח פנוי כשהם לא בשימוש. אי למטבח, דלפק או שולחן בר מהווים רק חלק מהפתרונות האדריכליים הניתנים במסגרת העיצוב המודרני. תכנון המטבח בסגנון מודרני מיטיב עם ניצול החלל, ומאפשר מרחב תנועה וחופש במטבח.
בעיצוב מטבחים מודרניים חשוב לראות את שאר חלל הבית לפני שבכלל ניגשים לעיצוב המטבח, מטבחים מודרניים בדרך כלל ישתלבו טוב יותר שעיצוב הבית על סגנון מודרני.
ביוניק דיזיינס כל מטבח מעוצב הוא מטבח בהתאמה אישית לפי בחירת הלקוח, מטבח לבן מודרני ועד מטבח מודרני שחור, נסו אותנו לפגישת ייעוץ בחינם.

הידעת על מטבחים מודרניים?

חומר הפורמייקה מורכב משכבות רבות של נייר דחוס, ומצופה ב-PVC. בזכות אלו, פלטות הפורמייקה חזקות, אינן מתקלפות ועמידות בפני שריטות, רטיבות ולחות לאורך זמן רב.
מטבחי פורמייקה אינם סופחים לכלוך וכתמים ולכן קלים יותר לניקוי בעזרת מטלית לחה בלבד.
השימוש בחומר הפורמייקה מאפשר חופשיות בעיצוב, צבעים וגוונים ושילוב במגוון סגנונות העיצוב השונות החל מכפרי ועד למודרני.
הפורמייקה נחשב לחומר יחסית זול בהשוואה לשאר חומרי הגלם.