בחירת כיור למטבח – איך לעשות את הבחירה נכונה

מטבחי יוקרה

בחירת כיור למטבח היא בחירה חשובה והיא זאת שתקבע את ההתנהלות שלכם במטבח, את הנוחות שלכם, היעילות בעת שטיפת הכלים, הגישה הנוחה אל המקרר, המדיח, ואל הכיריים –  לכן חשוב כי נשקיע בכיור ונבחר כיור איכותי.

בחירת כיור – מה חשוב לדעת

בבחירת כיור חשוב לדעת כי על הכיור להיות ממקום באזור נגיש, גם אל הכיריים, גם אל המקרר וגם אל מדיח הכלים. על הכיור להיות ממוקם בגובה הנכון ולכן בעיצוב המטבח יש לבחור את הכיור הנכון ביותר עבורכם.

אילו כיורים ניתן לבחור? הכנו לכם רשימה של סוגי כיורים מומלצים ונפוצים.
כיורים ממוסגרים:

כיורים אלו עשויי נירוסטה, חומר הנחשב עמיד ואיכותי. הכיורים הם הידועים ביותר בעיצוב מטבחים, הם נחשבים פופולארים בשל מחירם בנמוך, והם בעלי מסגרת סטנדרטית קלה להתקנה מסביב לשיש.

הכיורים מתאימים בדרך כלל לכל סוגי העיצוב ומשתלבים נהדר במטבח ובאופן פרקטי.

כיור תחתון:

כיורים אלה הרמוניים יותר עם השיש במטבח, הם משולבים באופן בלתי נראה בין השיש לכיור ואינם ממוסגרים.

אגן הכיור מועמד מתחת לדלפק, והחיבור בין הכיור לשיש נסתר. הכיור נחשב אסתטי ומודרני יותר בעיצוב המטבח.

כיור בסגנון כפרי:

כיור בסגנון כפרי הוא כיור שתמיד נראה גס יותר ומותקן באופן שונה על גבי השיש. הכיור יהיה ריבוע גדול הבולט מן השיש או מן הדלפק וטבוע בגסות בתוכו, עם ברז גדול ואימתני מעליו. עוד יוכל להראות הכיור כמו גיגית גדולה, יהיה מעוגל בצורתו, אובאלי, או ייטמע ככיור תחתון בתוך השיש.

כיור משולב:

כיור משולב הינו כיור העושה מעבר הרמוני בין הכיור לשיש או הדלפק , כך שהכיור והדלפק עשויים מאותו חומר הגלם ולעיתים במבט ראשון לא ניתן להבחין בכיור אלא רק אם מתקרבים איליו יותר.

המראה המשולב יוצר מראה חלק ונקי יותר בעיצוב המטבח.

כיורי אבן:

כיורים בעלי מראה מעוצב ויוקרתי במיוחד. מדובר בכיור בעל עיצוב תחתון עם עיצוב אבן. הכיורים מתאימים לבתים בעלי עיצוב יוקרתי ומיוחד, ויש לשים לב בבחירה וזאת כי הכיורים מוכתמים ביתר קלות ולכן יש לבחור אותם למטבחים בהם מבשלים ביתר זהירות בתוכם.

כיור מודרני לבן:

כיור מודרני בעיצוב לבן סטנדרטי מתאים למטבחים לבנים בעיצוב נקי וחלק. את הכיורים הגדולים אנו מתקינים לסגנונות מטבח בעיצוב קלאסי, עם הרבה חופש, במראה קליל ואוורירי. הכיור הנקי, כמעט ואינו משפיע על העיצוב והוא משתלב נהדר במטבחים לבנים רחבים למראה ומעוצבים בקפידה.

 דברו איתנו ויחד ניצור לכם חלום 

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת יעוץ בחינם בה נבין יחד את הצרכים והרצונות שלכם.
קפה, מאפה וחיוך על חשבוננו

שילוב צבעים למטבח

שילוב צבעים למטבח

עיצוב מטבח הוא מסע המשלב פונקציונליות עם סגנון אישי. בין שלל ההחלטות שעומדות בפני בעלי בתים, בחירת שילוב צבעים למטבח נכון ובולט כהיבט מכריע בעיצוב

לקריאת המאמר »
למה דווקא טפט?

למה דווקא טפט?

טפטים הם אחד מסוגי קישוט הפנים העתיקים ביותר שיש לנו. הוא שימש במקור לכיסוי הקירות ולהסתרת פגמים בקירות. הטפטים עשו כברת דרך מאז והפכו לחלק

לקריאת המאמר »